Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Specialista online reklam

referenční číslo: 52573 | aktuálnost: 02.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do ryze české společnosti hledáme marketingového specialistu, který bude zaměřený na reklamní online prostředí.
Vymýšlení a realizace marketingových kampaní pro online reklamy Tyto reklamy budete rovněž spravovat Na jednotlivých kampaních budete spolupracovat s externím grafikem a copywriterkou Budete analyzovat marketingová data z Google Analytics a vyhodnocovat je pro úpravy kampaně Marketingový tým má celkem 5 členů a Vašim nadřízeným bude marketingový manažer

Požadujeme

Praxi s navrhováním marketingových strategií pro online reklamy (např. Sklik, PPC, sociální sítě) Orientaci v marketingových datech a ukazatelích - víte, co jednotlivá data znamenají Praxi s nastavováním a správou reklam na Googlu Jste kreativní, umíte argumentovat a pracovat samostatně

Nabízíme

5 týdnů dovolené Možnost občasného home office Stravenkový paušál v hodnotě 71 Kč Pracovní dobu od 7:00 do 15:30 Smlouvu na dobu neurčitou po půl roce Příspěvek na dovolenou Občerstvení na pracovišti Zvýhodněný telefonní tarif Možnost vzdělávání
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Zlínský kraj

Obor: Marketing, reklama, public relations