Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Správce kmene - specialista/ka v obchodní oblasti

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 27978760705 | aktuálnost: 27.04.2024

Ing. Jiří Pazour

Upřesňující informace

Pracovní náplň: vedení obchodních schůzek, poskytování poradenství a služeb, aktivní správa kontaktů z přiděleného kmene. Práce v kanceláři i v terénu u klientů.
Požadujeme: Vzdělání ÚSO s maturitou - obor nerozhoduje, samostatnost, komunikativnost, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost, flexibilitu.
Systém zaškolení a vzdělávání zdarma. Další profesní růst. Pracovní doba pružná dle domluvy.
Kontakt: telefonicky nebo zasílejte životopis na uvedený e-mail, vybraní uchazeči budou kontaktováni a pozvání na výběrové řízení.

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Požadujeme

Práce s PC znalost práce na PC uživatelskyPHP_EOL

Místo pracoviště: Gen. Svobody 2790/38, Šumperk, 78701

Region: Olomoucký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy