Typ nabídky

Minimální mzda

Správce IT

referenční číslo: 53029 | aktuálnost: 19.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Správce IT

Náplň práce

správa a údržba koncových PC stanic a jejich příslušenství + SW, podpora jejich uživatelů komunikace s dodavateli HW/SW, zařizování oprav HW, pořizování nového drobnějšího HW základní správa serverů (Windows, SQL, Exchange, Active Directory atp.) a prvků sítě, zálohovacích systémů, diskových polí (postupně po zaučení) účast na IT projektech příležitostné zahraniční pracovní cesty

Požadujeme

minimálně středoškolské vzdělání zakončené maturitou velmi dobré komunikativní schopnosti, spolehlivost a samostatnost angličtina na běžné technické úrovni (potřebná zejména pro správu serverů, vyhledávání řešení na internetu, příp. v dokumentacích, návodech, příležitostně komunikace se zahraničním dodavatelem) orientace v hardware a praktické dovednosti s ním (PC, příslušenství, mobilní telefony, servery, prvky sítě) praktická znalost a dovednost práce s operačními systémy na PC na správcovské úrovni (Windows 10/11), s MS Office a dalším běžným SW ochota a aktivní snaha vzdělávat se v oboru odolnost vůči stresovým situacím řidičský průkaz skupiny B a aktivní řidičské zkušenosti

Nabízíme

zajímavou práci v prostředí stabilní a prosperující české firmy se zahraničním přesahem příjemný kolektiv lidí, čtyřčlenný IT tým možnost práce s moderními IT technologiemi možnost učit se a růst v oboru, školení 5 týdnů dovolené 3 sick days závodní stravování a další zaměstnanecké benefity
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Královéhradecký kraj

Obor: IT - správa systémů a služby