Typ nabídky

Minimální mzda

Správce investičního plánu

referenční číslo: 44444 | aktuálnost: 22.06.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do provozně - technického úseku našeho klienta z oblasti poskytování zdravotní péče, hledám nového kolegu pro správu investičního plánu! Na této pozici budete shromažďovat požadavky na investiční projekty od jednotlivých vedoucích, zapracovávat je do investičního plánu, prezentovat je před managementem a v průběhu jejich realizace hlídat veškeré milníky až po úspěšné dokončení. Náplň práce: zodpovědnost za investiční plán (příprava, schválení, dodržení) zpracování požadavků na investice a jejich strategické plánování optimalizace plánu, zanášení změn, vyhodnocování průběhu komunikace s vedoucími projektů, reporting vedení veškerá související administrativa

Požadujeme

VŠ vzdělání (IT, stavební, zdravotechnika, ekonomické apod.) praxe na obdobné pozici alespoň 5 let (realizace či plánování investic) dobrá práce s MS Excel znalost problematiky veřejných zakázek a čerpání dotací velkou výhodou komunikační a prezentační dovednosti na velmi vysoké úrovni řp. B podmínkou

Nabízíme

práci ve stabilním segmentu s možností získat velmi zajímavou praxi kompletní zaškolení a podporu nadřízeného motivující finanční ohodnocení 5 týdnů dovolené + dalších 5 dnů volna na zotavení dotované stravování možnost nastoupit ihned Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 45 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Administrativa, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Zdravotnictví, sociální služby, farmacie