Typ nabídky

Minimální mzda

Specialsta na smart technologie - junior i senior (40-60.000 KČ)

referenční číslo: 37401 | aktuálnost: 28.08.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vystudovanou VŠ, zvládnete denně komunikovat v angličtině a zajímáte se o SMART technologie? Hledáte nové pracovní uplatnění ve fajn kolektivu?

Moderní mezinárodní společnost hledá nové posily na pozici:

SPECIALSTA NA SMART TECHNOLOGIE - JUNIOR I SENIOR (40-60.000 KČ)

Náplň práce

  • zavádění SMART technologií do výrobků
  • testování elektroniky
  • návrhy změn
  • řešení problémů a zavádění kostrukčních změn
  • spolupráce při vyhledávání nových dodavatelů technologií
  • komunikace a spolupráce v rámci týmu

Požadujeme

  • technické VŠ vzdělání
  • elektro vyhláška v §6
  • elektrotechnické povědomí
  • angličtina na komunikativní úrovni - denní komunikace

Nabízíme

  • mzda respektující úroveň znalostí a zkušeností
  • flexibilní pracovní doba
  • dovolená 25 dní
  • sick days
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • vzdělávací kurzy
  • místo výkonu práce: Olomouc

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika