Typ nabídky

Minimální mzda

Speciální úklidové práce - nepravidelná pracovní doba - 130 Kč/hod. (Ostrava a okolí)

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 17400010739 | aktuálnost: 15.05.2024

CLEANCAT s.r.o.

Upřesňující informace

KONTAKT - tel.: 596 223 724, e-mail: prace@cleancat.cz
Náplň práce: mytí prosklených ploch, čištění koberců, výškové úklidové práce, postavební úklidy apod. V zimě odklízení sněhu, v létě hrabání listí a úklid chodníků.

Pokud vlastníte ŘP sk. B, tak je to velkou výhodou.

Pracovní doba: nepravidelná pracovní doba. Zadávání úkonů společně s termíny na vykonání zadaných prací vždy obdržíte od svého nadřízeného pracovníka.

Požadujeme: dlouhodobou spolupráci, spolehlivost a pečlivost.

Nabízíme: práci na HPP, DPP a DPČ.

Mzda: 130 Kč/hod.

Nástup: ihned / dohodou.

Místo výkonu práce: Ostrava a okolí

Směnný provoz: Neurčeno

Mzda: 130 Kč / hodinu

Místo pracoviště: Ostrava,

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Pracovní smlouva, Dohoda o pracovní činnosti (DPČ), Dohoda o provedení práce (DPP)

Minimální požadované vzdělání: Základní