Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Speciální pedagogové

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 26218180732 | aktuálnost: 27.04.2024

Základní škola Velké Karlovice, okres Vsetín

Upřesňující informace

SPECIÁLNÍ PEDAGOGOVÉ
POŽADUJEME: Vysokoškolské vzdělání.
NÁPLŇ PRÁCE: Výuka dětí se speciálními vzdělávacími potřebami - podpůrná péče.
PRACOVNÍ ÚVAZEK: 11 hodin rozdělených na práci přímou a nepřímou.
VÝŠE PLATU: Výše platu se odvíjí od dosažené pedagogické praxe (dle tabulky - věkový automat).
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky paní ředitelka Mgr. Svatava Koňaříková, tel.: 571 420 847, nebo tel.: 724 292 232 v pracovních dnech po 13:00 hod.. Po předchozí domluvě i osobně v místě výkonu práce. Případně emailem na adresu: zsvk@zsvk.cz
Ov.tel.: 29.2.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 14 500 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 19, Velké Karlovice, 75606

Region: Zlínský kraj

Obor: Školství, výuka, vzdělávání, sport

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské