Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista zavádění nových projektů do výroby / Absolvent VŠ strojírenství

referenční číslo: 53018 | aktuálnost: 15.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Teprve letos končíte studium na VŠ, anebo již máte nějakou tu pracovní zkušenost za sebou? Ať tak či tak, máme pro vás perspektivní a dobře zaplacenou pozici u nás. Hledáme mezi sebe kolegu (či kolegyni), který má background ve strojírenství a maličko se domluví anglicky. Gró vaší práce se bude točit okolo zavádění nových výrobních zakázek do výroby - budete jakýsi styčný důstojník mezi výrobou a zákazníkem. Všechno podstatné váš však rádi naučíme. Pošlete nám životopis.
Budete styčný důstojník mezi zákazníkem a výrobou Pomůžete se zaváděním nových výrobních zakázek Občas výjimečně vyjedete k zákazníkovi přebrat projekt

Požadujeme

VŠ/VOŠ technické (ideálně strojař) AJ alespoň mírně Spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme

Nadprůměrná mzda v regionu 13. plat Bonusy ke mzdě 5 týdnů dovolené Flexibilní pracovní doba Příspěvky na stravování Příspěvek na životní pojištění Podpora a přátelský přístup kolegů
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Olomoucký kraj

Obor: Výroba, průmysl