Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista zákaznického servisu | mzda až 50 000 Kč

referenční číslo: 53068 | aktuálnost: 18.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho klienta hledáme kandidáty na pozici Specialisty zákaznického servisu. Pokud rád komunikuješ s lidmi, jsi na správném místě!
telefonická i emailová komunikace se zákazníky zpracování zákaznických objednávek spolupráce s ostatními úseky společnosti vedení příslušné administrativy

Požadujeme

středoškolské vzdělání znalost anglického jazyka min. na úrovni B1 (pro písemnou i mluvenou komunikaci) uživatelská znalost MS Office zkušenosti z logistiky

Nabízíme

náborový příspěvek až 50 000,-Kč flexibilní pracovní dobu příspěvek na stravování, Vánoce a zdravotní péči penzijní připojištění pracovní smlouvu na dobu neurčitou 5 týdnů dovolené možnost dalšího vzdělávání (jazykové či jiné odborné kurzy) zázemí mezinárodní společnosti
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 45 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Doprava, logistika, Ostatní