Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista zákaznického oddělení (35-40.000 Kč)

referenční číslo: 41378 | aktuálnost: 03.10.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti se zákaznickým servisem? Práci na PC zvládáte bez problémů a domluvíte se anglicky?

Pak hledáme možná právě Vás!

Pošlete mi životopis na simkova@acjobs.cz a staňte se tak novým SPECIALISTOU ZÁKAZNICKÉHO ODDĚLENÍ (35-40.000 Kč)!

Náplň práce

  • podpora prodeje
  • řešení reklamací
  • vyřizování celého procesu objednávek
  • koordinace objednávek s výrobním plánem

Požadujeme

  • středoškolské vzdělání
  • praxe alespoň 2 roky na obdobné pozici v zákaznickém servisu, plánování výroby, logistice či nákupu
  • komunikativní angličtina
  • znalost MS Office
  • analytické myšlení

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • 3x sick day
  • obědy zdarma
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • měsíční bonusy
  • příspěvek na dopravu

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair