Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista zákaznické podpory - dopravné, bonusy #JQrG8

referenční číslo: 65fc190239954a446b2b58fd | aktuálnost: 20.04.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Máte zkušenosti v oblasti mezinárodního obchodu a není Vám cizí ani komunikace v anglickém jazyce? Pokud ano, tak hledáme právě Vás! Renomovaná výrobní firma, otevírá dveře svého oddělení prodeje pro talentované jedince, kteří se nebojí převzít zodpovědnost za svůj profesní růst. Naše společnost vám nabízí nejen stabilní zázemí, ale také širokou škálu benefitů, včetně náborového bonusu 30 000,- relokačního bonusu 70 000,- příspěvek na dopravu atd..
Neváhejte a přidejte se k naší skvělé partě ještě dnes.
Náplň práce:
- komunikace s klienty a obchodními partnery ze zahraničí
- zpracování objednávek, reklamací atd..
- příprava reportů

Požadujeme

- komunikativní znalost AJ (denní využití)
- zkušenosti z oblasti mezinárodního obchodu

Nabízíme

- 13. mzda
- náborový příspěvek 30 000 Kč
- příspěvky na dopravu až 7.200,- Kč
- 70.000,- Kč příspěvek na přestěhování
- závodní stravování
- systém Cafeteria
- týden dovolené navíc
- příspěvek na penzijní pojištění
- bezúročné půjčky
- firemní akce

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Doprava, logistika, Obchod, prodej, nákup, Ostatní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity