Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista zákaznické péče s NĚMČINOU

referenční číslo: 53294 | aktuálnost: 26.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme komunikativního kolegu či kolegyni na pozici specialista zákaznické péče s plynulou němčinou.
Komunikace se zákazníky v němčině, písemně i telefonicky Zpracování objednávek a vyřizování veškerých dotazů zákazníků Řešení reklamací a implementace nápravných opatření Budování dlouhodobých vztahů se zákazníky a zajištění jejich spokojenosti Komunikace s ostatními odděleními, aby byl zajištěn plynulý chod procesu od objednávky po doručení a spokojenost zákazníka

Požadujeme

Výborná znalost německého jazyka a znalost anglického jazyka na alespoň mírně pokročilé úrovni Praxe na obdobné pozici Velmi dobrá znalost Microsoft Office (excel, word) Vynikající komunikační dovednosti, profesionalista

Nabízíme

Týden dovolené navíc Možnost home office Pružná pracovní doba Jazykové kurzy Příspěvek na stravování Kafetérie Různé firemní akce: rodinný den, letní party, sportovní turnaje Příspěvek na penzijní připojištění Zvýhodněny mobilní tarif
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Ostatní