Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Specialista zákaznické kvality v automotive (40-55.000 Kč)

referenční číslo: 51533 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste zdatní v řešení problémů různého druhu? Záleží vám na budování dobrého jména firmy? Pokud se ještě k tomu domluvíte bez problému anglicky a už máte nějaké zkušenosti z oblasti zákaznické péče ve výrobní firmě - hledáme právě Vás! Tak pošlete životopis!

Náplň práce

  • Péče o přidělené zákazníky
  • Aktualizace a vedení příslušné dokumentace
  • Nápravná opatření a inovace
  • Budete se podílet na reklamacích a auditech
  • Reportování vedení společnosti

Požadujeme

  • Min SŠ/VŠ
  • Praxe v oblasti kvality/automotive nutností
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni - denní využití
  • Znalost nástrojů kvality
  • Schopnost řešit technické problémy
  • Uživatelská znalost MS Office

Nabízíme

  • Plat až 55.000 Kč
  • Osobní ohodnocení
  • Docházkový bonus
  • Náhradní volno za přesčasy
  • 25 dnů dovolené
  • Vzdělávací kurzy
  • Dotované stravování
  • Sleva na firemní produkty
  • Místo výkonu práce: Pardubice

Mzda: 40 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti, Služby, osobní služby, au-pair