Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista zákaznické kvality

referenční číslo: 10842 | aktuálnost: 20.04.2018

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Toužíte po nové výzvě a mezinárodním pracovním prostředí? Láká vás oblast kvalitou v automotive? Mluvíte anglicky? Chcete se rozvíjet a učit se nové věci? Napište! Jste to vy, koho hledáme! Mezinárodní výrobní, automotive společnost, která sídlí v Jihomoravském kraji, hledá posilu na pozici: SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ KVALITY (30 - 40.000,- KČ)

Náplň práce

* Komunikace s jednotlivými odděleními ve výrobě, kde budete konzultovat vzniklé problémy ohledně kvality * Správné stanovení vhodných nástrojů kvality * Podílení se na zpracování FMEA a PPAP * Příprava zákaznických auditů * Občasné cestování do zahraničí za zákazníky * Zpracování zákaznických reklamací

Požadujeme

  • Minimálně SŠ vzdělání technického směru
  • Praxi v automotive na podobné pozici v kvalitě - výhodou
  • Znalost nástrojů kvality využívaných v automotive
  • Středně pokročilou znalost angličtiny - podmínkou
  • Samostatnost, loajálnost, komunikativnost, ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

  • Zázemí silné mezinárodní společnost s dlouhou tradicí
  • Zaškolení v zahraničí
  • Závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost kariérního postupu
  • Místo pracoviště: Brno

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti