Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Kontrola kvality zdravotnických výrobků

referenční číslo: 54685 | aktuálnost: 03.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Přidejte se k našemu týmu a získejte příležitost pracovat ve farmaceutickém odvětví. Právě teď hledáme nové kolegy na kontrolu kvality injekčních lahviček. Tato pozice je ideální pro detailně orientované osoby připravené pracovat ve dvousměnném provozu.
Pečlivá kontrola injekčních lahviček pro zjištění jakýchkoliv viditelných vad Precizní vedení dokumentace spojené s kontrolou kvality Občasná manipulace s materiálem pomocí paletového vozíku

Požadujeme

Výborný zrak a schopnost rychle zaznamenat nesrovnalosti oproti normám Praxe s kontrolou kvality vítána Dodržování stanovených postupů Ochota pracovat ve dvousměnném režimu

Nabízíme

Dobré platové ohodnocení Příplatky ke mzdě Týden dovolené navíc Stabilní zaměstnání na plný úvazek Šance získání praxe v prestižním oboru medicinské výroby
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Viktoriya Borshchevska
+420 731 634 083