Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista v HR oddělení až 60 000, bonusy, 13. mzda #a0r7D

referenční číslo: 65f41cde39954a446b1431ee | aktuálnost: 15.04.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Baví Vás práce s lidmi a máte zkušenosti v oblasti HR a komunikativní znalost angličtiny? Pak se nám určitě ozvěte, hledáme šikovného/ou kolegu/yni, který/á se bude specializovat na agendu odměňování, reporting a komunikaci s centrálou v Německu. Jako odměnu za Vaše schopnosti a nasazení pro Vás máme fantastické benefity, jako je 13. mzda, štědré příspěvky na kulturní zážitky, a mnoho dalšího. Těšíme se na Váš životopis a společný růst!
Náplň práce:
- procesy spojené s nástupem a výstupem zaměstnanců
- tvorbu reportů v oblasti lidských zdrojů

Požadujeme

- aktivní znalost anglického jazyka
- zkušenosti v oblasti HR

Nabízíme

- 13. mzda
- flexibilní pracovní doba
- občasný homeoffice
- 5 týdnů dovolené
- dotované závodní stravování
- multisport karta
- mobilní telefon a notebook
- penzijní připojištění
- vzdělávací kurzy a školení
- firemní akce a teambuildingy

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Administrativa, Personalistika, HR, Školství, výuka, vzdělávání, sport

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita