Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista údržby (PLC a mechatronika)

referenční číslo: 7-10-387657 | aktuálnost: 11.07.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Pohybujete se ve strojírenství a nejsou vám cizí pojmy z oblasti diagnostiky řídících systémů a hydraulických a pneumatických obvodů?
Fantastické! Takové odborníky totiž hledáme na pozici SPECIALISTY ÚDRŽBY PRO PLC A MECHATRONIKU.

Co bude vaším denním chlebem?
- zabezpečení bezproblémového rozběhu nových výrobních technologií
- týmová spolupráce na plnění stanovených KPI’s
- jednání s dodavateli výrobních technologií při řešení problémů
- odpovědnost za vývoj systému údržby výrobních zařízení (TPM, stroje i přípravky)
- spolupráce s ostatními pracovníky výroby při řešení operativních problémů
- zabezpečení provozuschopnosti výrobního zařízení a procesu trvalého zlepšování

Zkrátka nuda to nebude!
Rádi vám sdělíme více detailů, neváhejte zaslat svůj životopis!

Požadujeme

- SŠ/VŠ technického zaměření
- zkušenosti ze strojírenského prostředí
- základní znalost AJ nebo NJ
- znalost řídících systémů Siemens Simatic či jiných

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- výkonnostní prémie, prémie za přítomnost
- podíl na hospodářském výsledku společnosti
- příspěvky na životní popř. penzijní připojištění
- příspěvky na ubytování resp. dojíždění
- silná podpora jazykového a profesního vzdělávání

Mzda: 40 000 - 70 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Okres Jindřichův Hradec, Třeboň,

Region: Jihočeský kraj, Česká republika

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita