Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista testování elektro součástek (až 70 tisíc)

referenční číslo: 42220 | aktuálnost: 20.02.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Vystudovali jste elektro na VOŠ/VŠ a chcete najít zajímavou a dobře placenou práci v oboru? Do našeho vývojového týmu hledáme kolegu, který bude testovat, zda výrobky, které od nás poputují k zákazníkům, splňují všechno, co mají. Pojďte k nám a nechte se hýčkat vysokou mzdou a solidním přístupem firmy moderního formátu.
Testování elektro součástek Podílení se na vývoji testovacího zařízení Práce s technickou dokumentací Spolupráce s kolegy, týmem

Požadujeme

VOŠ/VŠ vzdělání v elektru (nutnost) Alespoň slabší angličtina Povědomí v elektrotechnice

Nabízíme

Mzdu až 70 tisíc Roční bonus  5 týdnů dovolené + 3 sick day  Flexibilní pracovní doba   Možnost částečného home office  Závodní jídelna a stravenky  Příspěvek na penzijní pojištění  Příspěvek na dopravu  Příspěvek na bydlení v případě relokace do Rožnova
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 55 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl