Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Specialista testovacích zařízení

referenční číslo: 54532 | aktuálnost: 29.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro mezinárodní společnost se zaměřením na výrobu elektrotechnických součástek a systémů pro průmyslový trh hledáme test engineera! Pokud jste skutečný nadšenec s praktickými zkušenostmi v oboru, společnost nabízí velmi zajímavou práci v příjemném prostředí a nadstandardní ohodnocení.
Vývoj a údržba testovacích zařízení Spolupráce na tvorbě a provádění testovacích programů a procedur, jejich pravidelná kontrola a úpravy Vytváření testovacích procedur (FPT, CAT, Stand Alone) Návrhy testovacích upínačů Validace projektů pro sériovou výrobu Posuzování kvalitativních aspektů projektu z hlediska testování Spolupráce s výrobou a dalšími odděleními na odstranění případných problémů

Požadujeme

Vzdělání elektrotechnického zaměření Způsobilost dle NV 194/2022 Sb. (dříve Vyhláška 50) Znalost analogové, číslicové a telekomunikační techniky Znalost návrhu el. obvodů Komunikativní znalost anglického jazyka výhodou

Nabízíme

Velmi zajímavou pracovní pozici v příjemném prostředí Skvělý kolektiv a důkladné zaškolení Nadstandardní finanční ohodnocení + navíc 13. mzdu Dobrou dostupnost s velkým parkovištěm a příspěvek na dopravu Flexibilní pracovní dobu Týden placené dovolené navíc Dotovanou kantýnu s výborným výběrem Příspěvek na penzijní připojištění Možnost jazykového vzdělávání a dalších kurzů Kartu Multisport Nástup ihned nebo dle Vašich možností
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika