Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Specialista technického měření

referenční číslo: 53507 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro zakázkovou výrobní společnost se závodem v Novém Bydžově právě hledáme posilu, která doplní a povede menší přátelský kolektiv a bude se aktivně podílet na kvalitě nabízených produktů společnosti. Pokud hledáte mnohotvárnou a zodpovědnou práci ve výrobní sféře, máte vzdělání technického zaměření nebo předchozí zkušenosti z oblasti výrobní kvality a nezaleknete se ani 3 směnného provozu, pak nám dejte o sobě vědět!
drobné úpravy a přípravy vzorků pomocí broušení nastavení a programování měřicích zařízení, měření podle zavedených standardů zpracování a vyhodnocení a výstupů měření podle požadavků zákazníka– tvorba jednoduchý tabulek v excelu tvorba měřících programů na měřidlech, zpracování pracovních postupů samostatná zodpovědná, ale i týmová práce vedení menšího kolektivu

Požadujeme

technické vzdělání či praxe na obdobné pozici znalost práce na pc- excel, email ochota pracovat ve 3 směnném provozu znalost čtení technických výkresů zkušenosti s programováním měřícíh přístrojů povědomí o deskiptivní geometrii pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme

5 týdnů dovolené platové ohodnocení podle zkušeností pravidelné navyšování mezd roční bonusy stravenky příspěvek na penzijko firemní akce
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Řemesla, výroba