Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Specialista technické podpory

referenční číslo: 47697 | aktuálnost: 30.11.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Specialista technické podpory

Náplň práce


Zajímáte se o nové průmyslové technologie a trendy? Dokážete se rychle zorientovat v technických řešeních a i nadále se chcete vzdělávat a rozvíjet? Bavilo by Vás pracovat s neustále inovovanými technologiemi? Pro klienta zabývajícího se oborem průmyslové automatizace hledám nového kolegu do týmu Technické podpory - čekají Vás prima kolegové, krásné pracovní prostředí a také zázemí nadnárodní společnosti, která je lídrem na trhu! Náplň práce: poskytování technické podpory zákazníkům spolupráce s obchodním týmem na návrhu nejlepšího technického řešení dle zákaznických požadavků komunikace s kolegy v technickém oddělení či v mateřském závodě (nutnost AJ) koordinace činností při realizaci projektů vzdělávání se v oblasti nových produktů

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání (obor elektro, IT, automatizace apod.) všeobecný přehled o automatizaci praxe v oboru (na pozicích obsluhy či údržby řídících systému, jejich programování atd.) touha po neustálém vzdělávání v nejmodernějších technologiích AJ na komunikativní úrovni řp. B A pokud jste navíc ještě běžec, který by posílil náš firemní běžecký tým, pak není co řešit... :-)

Nabízíme

kompletní zaškolení a trvalý rozvoj (vč. zahraničních stáží a školení) super kolektiv a krásné moderní kanceláře nadstandardní plat vč. dalších prémií (13. a 14. plat) 6 týdnů volna (kombinace dovolené a sickdays) příspěvek na penzijko a stravování jazykové kurzy Pokud Vás zajímá více informací, reagujte prosím přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY
Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Mzda: 60 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek