Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Specialista technické dokumentace (30-36.000 KČ)

referenční číslo: 54083 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáme pečlivého specialistu technické dokumentace, který bude zodpovědný za správu veškeré technické dokumentace daných projektů. Máte zkušenosti v technickém kreslení a s revizí technické dokumentace? Chcete být součástí skvělého týmu s přátelskou atmosférou? V tom případě neváhejte a zašlete nám Váš životopis!

Dynamická společnost hledá posilu na pozici:

SPECIALISTA TECHNICKÉ DOKUMENTACE (30-36.000 KČ)

Náplň práce

  • Správa a revize technické dokumentace
  • Komunikace se zákazníky
  • Spolupráce na projektech

Požadujeme

  • SŠ vzdělání strojního zaměření
  • Znalost technické dokumentace strojů
  • Znalost technického kreslení
  • Orientace v elektro dokumentaci - výhodou
  • Dobré komunikační dovednosti a schopnost práce v týmu

Nabízíme

  • Jednosměnný provoz
  • 5 týdnů dovolené
  • Bonusy, prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy
  • Profesní růst
  • Lokalitu: Frýdek-Místek

Mzda: 30 000 - 36 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Strojírenství