Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista - technická příprava výroby + náborový příspěvek

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 17430570783 | aktuálnost: 15.05.2024

ALW INDUSTRY, s.r.o.

Upřesňující informace

ALW INDUSTRY s.r.o. je ryze česká společnost, která byla založena v roce 1994. Firma disponuje technologií vysokotlakového lití hliníkových slitin a také používá inovativní technologii THIXOMOLDING® pro lisování slitin hořčíku.
Mezi naše typické produkty patří paraboly pro automobilové světlomety, chladiče pro elektroniku, tvarově velmi složité díly, ale i několik kilogramů těžké odlitky

SPECIALISTA - technická příprava výroby + náborový příspěvek

Náplň práce:
• Přezkoumávání poptávek na nové projekty
• Vytváření zpětné vazby na zákaznické požadavky a navrhování úprav dílů pro zlepšení vyrobitelnosti
• Předepisování technologických požadavků na nástroje a schvalování jejich koncepce
• Příprava podkladů pro vzorkování nástrojů, účast na vzorkování a následné vyhodnocení
• Komunikace se zákazníky a dodavateli (celosvětově)
• Optimalizace nástrojů – nových i stávajících
• Vytváření technologických předpisů a návodek
• Aktivní účast při řešení cílů kvality

Co očekáváme:
• VŠ vzdělání technického zaměření nebo SŠ s praxí ve slévárně
• Znalost čtení výkresové dokumentace
• Teoretická znalost slévárenské technologie
• Základní znalost práce s 3D CAD software (Solidworks, Spinfire)
• Znalost MS Office
• Anglický jazyk – pokročilá úroveň – slovem i písmem
• Logické a technické myšlení
• Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme:
• Stabilní a perspektivní zaměstnání u české společnosti
• Náborový příspěvek 25.000 Kč
• Týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů)
• Stravenky v hodnotě 130 Kč nebo závodní stravování
• Flexi pas v hodnotě 2000 Kč za odpracované období
• Čtvrtletní prémie
• Zvýhodněný firemní tarif T-mobile
• Odměna za doporučení nového kolegy 10.000 Kč

Kontakt:
• ALW INDUSTRY, s.r.o., U panelárny 594/6C, Olomouc 779 00
• Email: personalni@alw.cz, Tel: 734 366 530
• Kontaktní osoba: Mgr. Markéta Jemelková

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 38 000 - 38 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: U panelárny 594/6c, Olomouc, 77900

Region: Olomoucký kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy