Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Specialista / specialistka podpory prodeje (NJ)

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 23604420769 | aktuálnost: 17.05.2024

TOORS CZ, s.r.o.

Upřesňující informace

- Náplň práce: Budete přijímat a zpracovávat objednávky od zákazníků tak, že z objednávky zákazníka společně vytvoříte zakázku a výrobek šitý na míru. Budete efektivně řídit a monitorovat tok zakázky firmou až k zákazníkovi až do jejího úplného zaplacení. Budete dennodenně komunikovat se zákazníky a zprostředkovávat řešení jejich potřeb tak, aby je to s námi bavilo.
- Požadujeme: selský rozum a organizační schopnosti, střední vzdělání s maturitou ; NJ na psaní emailů a komunikaci se zahraničními klienty; dobrá komunikace jak s klienty, tak s kolegy - občas bude potřeba zvládnout vypjaté a složité situace, uživatelská práce s PC (programy Word, Excel, Outlook) a systémy firmy nezbytná
- Nabízíme: práce v týmu, který ocení Vaši pracovitost, iniciativu, flexibilitu a pečlivost (společně toho mnoho vyřešíte), spoustu příležitostí naučit se nové věci, možnost pracovat se zákazníky po celé Evropě (když budete chtít, můžete se za nimi jet podívat), hezké pracovní prostředí a příjemné kolegy, spravedlivou odměnu skládající se z fixu a odměn, flexibilní začátek a konec pracovní doby dle Vašich potřeb a možnost občasné práce z domu po konci zkušební doby,
1 týden dovolené navíc (25 dnů celkem), příspěvek na stravování nebo stravenky a jiné benefity.
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky nebo na e-mail

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Místo pracoviště: Turkova 1338, Nový Bydžov, 50401

Region: Královéhradecký kraj

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy, Cizince

Oblíbené nabídky (46)