Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista sjednávání schůzek se zákazníky

referenční číslo: 50924 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Společnost zabývající se pronájmem technologií na čištění a výdej pitné vody, hledá do svého týmu parťáka, který bude sjednávat schůzky obchodníkům. Vašimi zákazníky budou společnosti, které mají zájem o instalaci vysoce kvalitního výdejníku pitné vody v kancelářích pro své zaměstnance. Společnost svými sofistikovanými technologiemi zamezuje spotřebě plastových lahví, snižuje uhlíkovou stopu a zároveň zákazníkům poskytuje nadstandardní služby v oblasti servisu zařízení. Pozice je vhodná pro komunikativní a prozákaznické založené muže i ženy, které baví oslovování nových potenciálních zákazníků za účelem sjednání schůzky s obchodníkem. Nemusíte mít zkušenost s obdobnou náplní práce, na vše budete důkladně zaškoleni, je pouze potřeba mít zápal pro obchod. Kanceláře v Praze v Čestlicích. Odměnou Vám kromě fixní mzdy bude variabilní složka mzdy, smartphone, tablet, laptop, stravenky, občasný home office, flexibilní pracovní doba, volná ruka při organizaci vlastní náplně práce a smlouva na HPP nebo v případě zájmu IČO.
zpracování telefonických i mailových poptávek od zákazníků a předání na příslušného obchodníka kontaktování potenciálních zákazníků, kteří navštívili firemní webové stránky aktivní kontaktování potenciálních zákazníků z databází, za účelem sjednání schůzky s obchodníkem domlouvání schůzek obchodníkům s potenciálními zákazníky udržování aktuálních informací v klientské databázi

Požadujeme

skvělé komunikační dovednosti a prozákaznický přístup zápal pro obchod nebát se aktivně oslovovat zákazníky po telefonu

Nabízíme

atraktivní mzdové ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem měsíční bonusy závislé na Vašich výsledcích smartphone a laptop občasný home office flexibilní pracovní doba příspěvky na stravování každé pondělí firemní snídaně občerstvení na pracovišti společenské firemní akce teambuildingy důkladné zaškolení pravidelné vzdělávání v oboru velmi příjemné pracovní prostředí v menší české společnosti kanceláře v Praze v Čestlicích standardní smlouva na HPP nebo IČO nástup možný ihned nebo dohodou
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup