Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista řízení kvality - od 48.000kč+benefity

referenční číslo: 53935 | aktuálnost: 24.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste dravcem v rybníce kvality a Vaší pozornosti neunikne jediná špatná návnada, která by mohla narušit průzračnost Vašich vod?
Pokud dokážete systematickým postupem dojít ke kvalitní výrobě a držet prst na tepu řízení jakosti ve svěřeném úseku, pak se mi určitě představte v životopisu, jelikož jste TEN koho hledáme.

Náplň práce

  • Celková záštita svěřené projektu z oblasti kvality
  • Správa systému řízení interní a zákaznické kvality
  • Dohled nad procesy od návrhu, vývoje, nasazení, údržby až po dokumentaci produktu, užití nástrojů APQP, PPAP, FMEA,CP
  • Spolupráce na interních auditech
  • Řízení problematiky interních neshod, požadavků zákazníka a reklamací
  • Vedení příslušné evidence
  • Aktivní komunikace se zahraničními auditory i zákazníky včetně odd. napříč společností
  • Analýzy, reporty, inovace

Požadujeme

  • Min. SŠ odborná, nejlépe technického směru
  • Zkušenosti z výrobní společnosti na podobné pozici
  • Zkušenosti s nástroji kvality a štíhlé výroby
  • Technické, analytické, organizační schopnosti
  • Schopnost samostatného rozhodování, proaktivita
  • AJ – komunikativní úroveň, další jazyk výhodou
  • PC - Balíček MS Office, PowerPoint, interní systémy
  • ŘP - sk. B - aktivní řidič

Nabízíme

  • Nástupní plat od 48.000Kč
  • Nástupní bonus
  • Moderní prostředí s přátelským kolektivem
  • Pravidelné navyšování mzdy
  • Flexibilní pracovní doba
  • Kvartální odměny
  • Mimořádné prémie
  • Dotovaná strava v místní kantýně/ stravenky
  • Benefitní karta
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Dovolená 25 dní
  • Příspěvky a zvýhodněné volání
  • Místo výkonu: Chomutov

Mzda: 48 000 - 58 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti