Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Specialista řízení kvality (40-50.000 Kč)

referenční číslo: 50492 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte již zkušenosti v oblasti kvality? Máte znalosti nástrojů řízení kvality? Domluvíte se Anglickým jazykem? ANO? Pak nám zašlete svůj Životopis!

Náplň práce

  • Správa reklamací vůči dodavatelům
  • Sledování a řízení nákladů spojených s reklamacemi
  • Podrobení dodavatelů metodě PPAP, přezkoumání a schválení v souladu s vnitřními, zákaznickými a zákonnými požadavky
  • Zajištění interních analýz vad
  • Odpovědnost za stav blokovaných dílů v interní karanténě
  • Zodpovědnost za zpětné dodávky NOK dílů dodavatelům
  • Spolupráce na interních auditech

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxi v oblasti kvality
  • Anglický jazyk - komunikativní
  • Znalost nástrojů řízení kvality (APQP; FMEA; PPAP; 8D)

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijko
  • Benefitní program
  • Možnost Home office
  • Vzdělávací a jazykové kurzy
  • Místo výkonu práce: Teplice

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti, Řemesla, výroba