Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista řízení a kontroly BOZP a PO

referenční číslo: 52855 | aktuálnost: 08.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Společnost zabývající se přepravou zemního plynu po České republice momentálně hledá nového kolegu, který bude mít za úkol řídit a kontrolovat bezpečnost a ochranu zdraví při práci (BOZP) a požární ochranu (PO). Pokud nejste nováčkem z oboru BOZP a PO, a máte praktické zkušenosti s identifikací rizik, navrhováním účinných opatření a s prováděním praktických kontrol, pak jste právě vy, koho hledáme! Neváhejte nám zaslat Váš životopis a můžeme se pobavit o možnostech.
řídit a zajišťovat BOZP a PO v rozsahu svěřené působnosti (v plynárenských objektech firmy, v rámci investičních projektů oprav, a dalších) preventivně kontrolovat pracoviště z hlediska dodržování stanovených předpisů minimalizovat rizika a navrhovat opatření k jejich odstraňování evidování a zkoumání mimořádné události s cílem určit preventivní opatření přípravy a školení požárních hlídek společně se školením zaměstnanců i dodavatelů zpracování dokumentace a interních předpisů dle platné legislativy jednání s dozorujícími orgány státní správy

Požadujeme

provozní praxe v řízení procesů a lidí v oblasti BOZP a PO kvalifikace OZO BOZP a OZO PO minimálně SŠ vzdělání zkušenosti s liniovými stavbami samostatnost a rozhodnost cílevědomost, spolehlivost a praktická schopnost dosáhnout vytýčených cílů řidičský průkaz skupiny B (ochota cestovat) anglický jazyk (na komunikativní úrovni) výhodou

Nabízíme

atraktivní finanční ohodnocení na základě Vaších zkušeností školení a osobní rozvoj 5 týdnů dovolené 3 Sick days nadstandardní zdravotní péče 1 den placeného volna na mimořádné události Cafeteria Multisport karta stravenkový paušál občerstvení na pracovišti
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Bezpečnost, ostraha