Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Specialista Projektového nákupu

referenční číslo: 53643 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Baví Vás nákup a komunikace? Jste otevřeni výzvám a posunu ve své kariéře? Angličtina pro vás není problém? V komunikaci s dodavateli se cítíte jako ryba ve vodě?
Máte vedení v krvi a chcete se rozvíjet? Zašlete mi svůj životopis. Právě hledám zkušeného NÁKUPČÍHO pro nové projekty.
Práce na nových projektech pro nákupní oddělení Pravidelné porady, kde si zjistíte nebo předáte informace Budete vytvářet nákupní plán a dodržovat a kontrolovat ho a preventivně plánovat kvalitu nakupovaných dílů Dávat zpětnou vazbu do výroby Budete vést a aktualizovat příslušnou dokumentaci (různé kalkulace nákladů) Spolupráce s různými odd. napříč firmou (Vývojové odd., Strategický nákup, Projektový manažeři, výroba) Budete denně využívat AJ v komunikaci s kolegy, zákazníky, dodavateli Budete pomáhat Strategickému nákupu vybrat správného dodavatele Komunikace s kolegy z nákupčího oddělení ve Španělsku V neposlední řadě i reportování vedení společnosti

Požadujeme

Předchozí praxe v nákupu nutností Zkušenost s vedením projektů AJ komunikativní úrovni B2 Ovládání excelu na pokročilé úrovni Zvládání stresu, dotahování věcí do konce Komunikativnost na vyšší úrovni – schopnost práce v týmu (ale i sám), různé prezentace Analytické myšlení

Nabízíme

Osobní přístup a zázemí silné a stabilní společnosti 5 týdnů dovolené flexibilní pracovní doba příspěvek na stravování přátelské prostředí podpora odborného růstu a vzdělávání Benefitní program, např. výhodné mobilní tarify Příspěvky na pojištění
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 45 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup