Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Specialista projektové kvality, Vsetín

referenční číslo: 52587 | aktuálnost: 26.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pohybujete se ve výrobním prostředí, a to nejlépe v odvětví automotive? Máte zkušenost s projekty a jejich nastavení v oblasti kvality? Domluvíte se anglicky a je pro Vás v pořádku i lokalita Vsetín? Čtěte dále.
Zpracovávat a hodnotit protokoly o zkouškách vzorků - PPAP Definovat a provádět vstupní kontrolu vybraných dodavatelů Účast na auditech dodavatelů Seznámení se s požadavky zákazníků a jejich implementace SCR (procesní změny => komunikace se zákazníkem) Návštěvy u zákazníků Návštěvy u dodavatelů Workflow (schvalování nákladů za zkoušky apod.) Vybavení zásilek (referenční vzorky, díly k analýzám atd.) Spolupráce při tvorbě FMEA Tvorba kontrolních plánů Navrhování opatření ke zdokonalení systémů jakosti Navrhování nových postupů zkoušení, tvorba zkušebních postupů

Požadujeme

VŠ / SŠ vzdělání technického směru Znalost Q norem a předpisů Orientace v systémech kvality Dobré komunikační schopnosti pro komunikaci interní, zákaznickou i dodavatelskou Znalost ANJ, nebo NJ na komunikativní úrovni Samostatnost, flexibilita Praxe v oboru výhodou

Nabízíme

Dlouhodobé uplatnění v nadnárodní firmě Zajímavou a pestrou práci v přátelském kolektivu Příležitost pro další vzdělávání a rozvoj Jazykové kurzy na pracovišti zdarma 5 týdnů dovolené a 7,5 hodinová pracovní doba Poukázky na volnočasové aktivity Pravidelné roční bonusy a odměny ve výši 13. platu (dle hospodaření společnosti) Příspěvek na firemní stravování Firemní akce a aktivity pro zaměstnance i rodinné příslušníky
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Zlínský kraj

Obor: Výroba, průmysl