Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista procesů v obchodní firmě | Opavsko

referenční číslo: 52939 | aktuálnost: 12.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti z energetiky, z telekomunikací nebo retailu? Víte, jak funguje B2C, call centrum, obecně obchod a jak posílit vztah s koncovými zákazníky? Staňte se posilou společnosti, která pracuje na zlepšování a zefektivňování procesů tak, aby byla prozákaznická a moderní. Budete mít možnost rozvíjet a digitalizovat obsluhu zákazníků a podílet se na vývoji a implementaci nových řešení.
optimalizace a digitalizace zákaznických procesů navrhovaní změn na základě analýzy stávajících procesů podílení se na tvorbě strategických plánů v rámci svěřeného segmentu odhalovaní slabých míst a navrhovaní možných zlepšení spolupráce napříč jednotlivými odděleními (obchod, zákaznická péče, marketing, back-office…) sbírání zpětně vazby od interního týmu a našich zákazníků

Požadujeme

zkušenost s problematikou procesního zlepšování a popřípadě i s digitalizací velkou výhodou praxe z retailu, z B2C (telekomunikace, energetika aj.) chuť věci studovat a zlepšovat proaktivní přístup, analytické a komunikační dovednosti pracovat v týmu pro vás není problém a zároveň jste schopen pracovat i samostatně dobrá znalost práce s MS Office (MS Excel, Word, PowerPoint)

Nabízíme

atraktivní mzda flexibilní pracovní doba možný občasný home office sleva na firemní produkty příspěvek na stravné příjemné zázemí rodinné firmy, kterou zastřešuje síla větší skupiny firem přátelští kolegové zaučení a podpora nadřízeného možnost i externí spolupráce
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup