Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista pro plánování výroby (automotive) (P4544)

referenční číslo: 5c5d597ca5ad952b245687fd | aktuálnost: 30.04.2019

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Řešení požadavků na zajištění materiálů pro výrobu a naplnění výrobních kapacit, tak aby chod výroby byl plynulý; dohledem na průběh zakázek a v případě komplikací pomoc při řešení nastalé situace;
zakládání výrobních zakázek do firemního IS,
řízení technických změn a komunikace s ostatními výrobními závody v zahraničí,
koordinace aktivit při zavádění nových produktů do sériové výroby

Požadujeme

Ukončené USO / VŠ vzdělání nejlépe ekonomického nebo technického zaměření, praxe na této pozici ve výrobní společnosti je nutná (stačí i brigádně při studiu nebo jako výpomoc při absenci kolegy, tak aby zaučování nebylo problematické); vítána znalost prostředí automotive, komunikativní AJ; MS Office (zejména Excel), výhodou praxe s programem SAP; logické myšlení, organizační schopnosti

Nabízíme

Plat podle zkušeností kandidáta (okolo 40 tisíc), prémie při splnění zadaných úkolů, firemní benefity, možnost zajištění ubytování, nástup IHNED!

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: okolí, Chrudim,

Region: Pardubický kraj

Obor: Automobilový průmysl, Doprava, logistika, Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: inženýr logistiky, logistik, plánovač výroby, technik přípravy výroby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Ubytování/příspěvek na ubytování