Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista přesného měření - od 38.000kč+benefity!

referenční číslo: 54498 | aktuálnost: 24.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáte perspektivní pracovní zázemí s možností seberealizace? Nesete si s sebou zkušenost z oblasti kvality ve výrobní společnosti a znalost práce s měřícími rameny? Práce na dvě směny Vám nečiní problém? Pak na nic nečekejte chopte se příležitosti rozšířit řady našich specialistů!

Náplň práce

  • Příprava programů pro 3D měřící zařízení
  • Staráte se o kalibraci a údržbu
  • Rozměrová kontrola vyráběných, ale i nakupovaných dílů podle přesných kritérií zákazníka a technické dokumentace
  • Analyzujete a vyhodnocujete data, vedete příslušnou dokumentaci
  • Identifikuje odchylky od stanovených standardů
  • Úzce spolupracujete s týmem technologů a konstruktérů

Požadujeme

  • SOU/SŠ - technického zaměření
  • Zkušenosti s programováním a 3D měřením ve výrobní společnosti
  • Perfektní znalost technických výkresů
  • Pokročilá znalost SW pro CMM
  • Technická zdatnost, organizační a analytická schopnost, komunikační a argumentační um
  • Ochota práce na 2 směny

Nabízíme

  • Nástupní plat dle zkušeností - jistě se domluvíme
  • Moderní, čisté prostředí s přátelským kolektivem
  • Pololetní odměny
  • Mimořádné prémie
  • Dotovaná strava v místní kantýně/ stravenky
  • Flexi Pass karta
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Dovolená 25 dní
  • 3 sickday / rok
  • Využití firemní rekreace pro celou rodinu
  • Svozový autobus
  • Místo výkonu: Plzeň

Mzda: 38 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti