Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista pohledávek, plat od 35.000 HPP - Nástup ihned, i pro absolventy

referenční číslo: 6614e4d05e08ac650c0a6d83 | aktuálnost: 23.04.2024

CreditKasa s.r.o.

Zajímá Vás práce v mladé, dynamicky se rozvíjející společnosti poskytující podnikatelské úvěry? Právě nyní hledáme vhodné kandidáty, kteří pomohou rozšířit náš tým a můžete to být právě Vy!

Náplň práce

  • Poskytování poradenství o metodách splácení dluhu: motivace zákazníků splatit dluh
  • Navrhování řešení problematické situace klientů a následné řešení situace k oboustranné spokojenosti
  • Vyřizování klientských žádostí, dotazů, reklamací
  • Práce na PC s plně automatizovaným klientským systémem

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání a trestní bezúhonnost
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Schopnost správně, přesvědčivě a přístupným způsobem předat informaci
  • Orientace na výsledek
  • Pečlivost, proaktivita, týmovost, profesionální písemné i ústní vyjadřování v ČJ

Výhodou bude:

  • Zkušenost z call centra, komunikace s klienty z různých pozic
  • Znalost legislativy

Co vám nabízíme

  • Pracoviště v centru Prahy: FLORA (dobrá dostupnost od metra A)
  • Nadstandardní finanční ohodnocení + měsíční bonusy
  • Občerstvení na pracovišti
  • Smlouva na hlavní pracovní poměr
  • Profesní rozvoj a získávání kvalitních obchodních zkušeností
  • Komplexní zaškolení a maximální podpora kolegů a nadřízených
  • Vánoční/Velikonoční balíčky
  • Pravidelné firemní akce a soutěže

Požadované jazykové znalosti

Český

Mzda: 35 000 - 43 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Hradecká 2526/3, Praha, 13000

Region: Praha

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Ostatní

Profese: pohledávky, pracovník call centra, specialista pohledávek, úvěrový specialista

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Benefity: Bonusy/prémie, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Občerstvení na pracovišti, Vzdělávací kurzy, školení

Vhodné pro: Absolventy, Studenty