Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Specialista PLC, Brno

referenční číslo: 54846 | aktuálnost: 17.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledám Specialistu PLC, pro kterého bude v pořádku lokalita Brno. Jste fanda v oblasti vývoje aplikačního SW pro výrobní linky? Pokud Vás toto zaměření baví a domluvíte se anglicky, tak čtěte dále.
Vývoj aplikačního SW pro výrobní linky a informační systémy Implementace a zavádění systémů do provozu Analýza a návrh dílčích modulů systémů Tvorba a řízení projektové dokumentace

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání Aktivní znalost anglického jazyka Výhodou 2-3 roky praxe s programováním a implementací informačních systém Znalost programování na platformě .NET (WinForms, ASP.NET, apod.) Znalost jazyků C#, MS SQL, LabView podmínkou Znalost návrhů relačních databází Průmyslová automatizace výhodou (Siemens) – možnost doškolení 100% zájem o obor, ochotu dále se vzdělávat Vyhláška č. 50/1978 Sb. §6 (samostatná činnost) Schopnost pracovat v týmu i zcela samostatně Schopnost analytického myšlení Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

Týden dovolené navíc Pružná pracovní doba Pololetní bonusy Multisport karta Výhodný mobilní tarif Příležitost podílet se na investicích společnosti Rozvoj odborných znalostí a dovedností Jazykové vzdělávání přímo ve firmě zdarma Pohodlnou dopravu z centra Brna
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika