Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Specialista plánování zásob (AŽ 55.000 KČ)

referenční číslo: 55498 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte alespoň krátké zkušenosti z oblasti logistiky, řízení zásob a skladů? Jste akční člověk, který se domluví anglicky nebo německy? Pokud ano, tak nám zašlete životopis a přihlaste se na pozici:

SPECIALISTA PLÁNOVÁNÍ ZÁSOB (AŽ 55.000 KČ)

Náplň práce

  • Přímá komunikace se zákazníkem
  • Zajištění včasných dodávek zákazníkům
  • Spolupráce na tvorbě plánu výroby
  • Řízení a optimalizace skladu polotovarů a hotových výrobků
  • Spolupráce na zlepšování logistických procesů

Požadujeme

  • Alespoň krátkou praxi v oblasti logistiky, řízení zásob a skladů (zkušenosti v automotive nebo sériové výroby výhodou)
  • Schopnost koordinace menšího týmu
  • Vyjednávací schopnosti, logické myšlení
  • Hovorovou úroveň anglického nebo německého jazyka
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Velmi zajímavé finanční ohodnocení
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy
  • Firemní akce
  • Mobilní telefon, Notebook
  • Místo výkonu práce: Plzeň - jih

Mzda: 50 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Doprava, logistika