Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Plánovač výroby

referenční číslo: 54062 | aktuálnost: 03.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Tradiční česká výrobní společnost v Kolíně s dlouholetou tradicí přijme do svého týmu nového parťáka na pozici Specialista plánování výroby. Hledáte stabilní práci, která vás bude bavit? Máte technické vzdělání nebo předchozí praxi z výrobní společnosti? Dejte nám o sobě vědět a pojďte do toho s námi. Nástup do kmene společnosti.
příprava dlouhodobého i krátkodobého plánu zakázek i jednotlivých operací pro zakázky sledování naplněnosti strojů a fronty zakázek stanovování priorit ve vztahu k jednotlivým zakázkám ve výrobě ve spolupráci s odborem prodeje a odborem nákupu zajišťování materiálu pro výrobu plánovaných zakázek sledování potvrzených termínů dodávek zákazníkům, plánování s ohledem na dodržení termínů sledování stavu a pohybu materiálu denní práce v interním systému M3 + Excel (práce v kanceláři s docházením do výroby ke strojům)

Požadujeme

SŠ podmínkou - ideálně technického směru předchozí praxe v plánování výroby pracovitost, pečlivost, spolehlivost pokročilá znalost práce v Excelu

Nabízíme

výkonnostní bonus příspěvek na dopravu 50 Kč/den závodní stravování 2x sickday/rok (po zkušební době) rostoucí dovolená (20 dní základ + 1 den navíc za každý odpracovaný rok až do výše 25 dní) pružná pracovní doba (pevné jádro 8:00-14:00) - ranní směna Po-PÁ vyšší příplatky než dle zákoníku práce zvýhodněné ceny na tarify od T-Mobile
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl