Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Specialista optimalizace a kvality – 13. a 14. plat #bcO7i

referenční číslo: 662bc5ca404801d395f796af | aktuálnost: 05.05.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Nejsou Vám cizí pojmy jako nástroje kvality či lean a máte zkušenosti z výrobního prostředí? Uvítáte občasné využití angličtiny a líbila by se Vám práce v renomované výrobní společnosti? Pak se nám ozvěte! Na začátku Vás zaškolí zkušený kolega a odměnou mimo mzdy Vám bude 13. a 14. plat a další benefity uvedené níže.
Náplň práce:
- Analýza výrobních procesů a jejich optimalizace
- Hledání příčin výrobních problémů a nastavování opatření
- Spolupráce při zákaznických reklamacích
- Vedení projektů zaměřených na zlepšení klíčových ukazatelů

Požadujeme

- Zkušenosti na podobné pozici (např. na pozici kvalitáře nebo technologa)
- Znalost nástrojů kvality a štíhlé výroby
- Komunikativní znalost AJ
- ŘP sk. B

Nabízíme

- Zajímavé mzdové ohodnocení dle praxe
- 13. a 14. plat
- Pružnou pracovní dobu
- Služební telefon a notebook
- 25 dní dovolené
- Možnost dalšího vzdělávání
- Spolupráci na mezinárodních projektech
- Dotované stravování
- Zvýhodněný mobilní tarif
- Smlouvu na dobu neurčitou
- Moderní pracovní prostředí
- Stabilní zaměstnání s možností růstu

Mzda: 40 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti, Strojírenství, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita