Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista obchodní podpory

referenční číslo: BFFD1FBB | aktuálnost: 09.02.2017

4Life Direct Insurance Services s.r.o.

Specialista podpory prodeje s výdělkem 30.tis a více

Hledáme posily pro stále se rozšiřující obchodní tým

Pokud jste komunikativní, baví vás povídat si s lidmi, pomáhat jim hledat řešení, rádi telefonujete a nebojíte se ani administrativy, zašlete nám své profesní C.V.

Náplň práce

Co budete na této pozici dělat?

• Aktivně telefonicky komunikovat s potenciálními klienty, kteří projevili zájem o náš produkt na základě TV reklamy, nebo on-line kampaní
• Rozšiřovat klientelu přes doporučení od stávajících zákazníků
• Zpracovávat údaje v interním CRM systému
• Podílet se na přípravě obchodních nabídek
• Podílet se na rozvoji společnosti svými nápady

Požadujeme

Kdo jste vy?

• Člověk, kterého přirozeně baví komunikovat, zejména pak po telefonu – dokážete se na druhého naladit a povídat si s ním vhodným způsobem tak, abyste druhou stranu zaujal/a
• Máte ideálně předchozí zkušenost s aktivním telefonováním/prodejem po telefonu a víte, že vás tato činnost baví
• Máte příjemný hlas a kultivovaný projev
• Máte nadšení a disciplínu prodávat náš skvělý produkt
• Máte dobrý pocit z toho, pokud Vaše práce má smysl

Nebráníme se uchazečům bez zkušeností, pokud splňují aspoň jedno z výše uvedeného

Nabízíme

Proč pracovat právě u nás?

• Pracovat s námi budete v přátelském pracovním prostředí
• Kariérní postup dle Vašich schopností a příležitost podílet se na rozvoji firemní kultury - zajímá nás, co si myslíte
• Motivující finanční ohodnocení: nástupní plat od 15 - 20.000 Kč (dle kvalifikace) + pohyblivá složka až 20 000Kč
• Hlavní pracovní poměr na dobu určitou(v prvním roce) v prostředí mezinárodní společnosti, která získala celosvětové ocenění za nejlepší kontaktní centrum v Evropě za rok 2012 a 2013
• Sídlo v centru Prahy - cca 2. minuty od tram Masarykovo nádraží, od metra Náměstí Republiky
• Pro stálé zaměstnance firemní benefity(stravenky, dovolená navíc)
• Možnost pohyblivé pracovní doby, případně práce o víkendu

Mzda: 20 000 - 35 000 Kč

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha

Obor: Administrativa, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Obchod, prodej, nákup, Telekomunikace

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity