Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Specialista nákupu | velmi nadstandardní mzda + 13. plat

referenční číslo: 54343 | aktuálnost: 19.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do našeho týmu hledáme šikovného kolegu či kolegyni s praxí v nákupu pro výrobní společnost. Jestli si plácneme, postaráte se o komunikaci s našimi dodavateli, a navíc povedete menší tým. Na oplátku vás velmi dobře zaplatíme a přidáme firemní bonusy, které vás určitě potěší.
Povedete malý nákupní tým Postaráte se o nákup výrobního materiálu Budete komunikovat s dodavateli i výrobou

Požadujeme

Praxe v nákupu Angličtina B1 Zkušenost s vedením týmu je bonus

Nabízíme

Velmi nadstandardní mzda 13. plat 5 týdnů dovolené Příspěvek na stravování Příspěvek na penzijní pojištění Příspěvek na Multisport kartu Podporu růstu a dobrý tým
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Olomoucký kraj

Obor: Administrativa, Obchod, prodej, nákup, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Oblíbené nabídky (51)