Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista nákupu (od 50.000 Kč)

referenční číslo: 41598 | aktuálnost: 12.04.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Pro nový projekt hledáme projektového nákupčího ideálně s komunikativní francouzštinou.

Náplň práce

  • Pro nový projekt budete zajišťovat výběrové řízení dodavatelů a zajišťovat jejich optimalizaci
  • Vytvářet nový plán nákupu a sledovat harmonogram plnění
  • Řídit nákupní strategie důležitých komodit
  • Zefektivňovat stávající procesy a hledat lepší řešení

Požadujeme

  • Min SŠ technického nebo obchodního směru
  • Praktickou zkušenost s nákupem pro projekty
  • Plynulou znalost Aj a Fj
  • Komunikativnost
  • Aktivní řidič
  • MS Office na uživatelské úrovni

Nabízíme

  • 28 dní volna
  • Možnost kariérního růstu
  • Dotované obědy
  • Příspěvky na sport/kulturu/volný čas
  • Další bonusy a benefity
  • Místo výkonu práce Plzeňsko

Mzda: 58 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup