Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Specialista/ka nákupu a logistiky, Sázava

referenční číslo: 665072604ab79835760e53e2 | aktuálnost: 14.06.2024

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Popis pozice

Naším klientem je pekárna tradičního českého pečiva s dlouholetou tradicí v Sázavě, ve Středních Čechách. Aktuálně hledá do svého týmu spolehlivou posilu na pozici: SPECIALISTA / SPECIALISTKA NÁKUPU A LOGISTIKY.

Co budete mít na starosti?

- objednávky ingrediencí a spotřebního materiálu pro pekárnu

- přijímání objednaných ingrediencí a spotřebního materiálu na sklad

- pravidelné inventury

- vedení veškeré aktuální dokumentace (např. HACCP, přepravky, atd.)

- příprava docházky zaměstnanců pekárny

- plánování a optimalizace tras řidičů, koordinace činností řidičů a expedice

- koordinace přípravy vzorků

- zajištění dostatečného množství prázdných přepravek na zakázky

- zástup pracovníka objednávek v době jeho dovolené

- příprava pravidelných reportů

- plnění úkolů zadaných nadřízeným

Uvítáme:

- předchozí zkušenosti na obdobné pozici výhodou

- samostatnost, zodpovědnost, organizační schopnosti

- znalost práce na PC - Word, Excel - na uživatelské úrovni

- aktivní ŘP sk. B

- pozitivní přístup k práci

- nástup srpen 2024 (ideálně 15.8.)

Nabízíme:

- HPP na dobu neurčitou

- zázemí úspěšné, stabilní a prosperující společnosti v Sázavě, ve Středních Čechách

- přátelský tým kolegů a nadřízených, možnost profesního růstu

- pracovní dobu Po - Pá (cca 8:00-16:30 s možností dohody)

Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete nám životopis ideálně i s motivačním dopisem, a to přes tlačítko u inzerátu. Těšíme se na Vás.

Poučení o účelu zpracování osobních údajů (informační povinnost):

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude personální agentura MIKUPEX TRADE s.r.o., IČO 03472108, Česká republika, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům personální agentury a dále oprávněným zaměstnancům zaměstnavatele, pro kterého je daná pracovní pozice obsazována (více informací zde).

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Administrativa, Doprava, logistika, Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Vzdělávací kurzy, školení