Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista na životní prostředí a udržitelnost (55-65.000 Kč)

referenční číslo: 38670 | aktuálnost: 22.02.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Zajímá vás oblast životního prostředí a udržitelnosti? Máte vysokoškolské vzdělání v environmentalistice? Pojďte rozšířit náš tým a pracovat ve firmě, kde budete mít na starosti aplikaci cílů nejen v oblasti snižování CO2, ale svou globální funkcí budete součástí budování strategie napříč kontinenty!

Nadnárodní společnost hledá posilu na pozici:

SPECIALISTA NA ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ A UDRŽITELNOST (55-65.000 Kč)

Náplň práce

  • globální pozice
  • rozvoj strategie v přidělených oblastech
  • projektové řízení v udržitelnosti a životním prostředí
  • aplikace cílů udržitelnosti a oblasti snižování CO2
  • práce s odpadními materiály
  • bezpečnost práce
  • koordinace práce pracovních skupin
  • kooperace s ostatními divizemi

Požadujeme

  • VŠ vzdělání - v ekologii výhodou
  • angličtina na plně profesionální úrovni
  • znalost ISO 14001, GHGP a SBTi1,5
  • znalost projektového řízení
  • orientace v bezpečnosti práce a odpadního hospodářství
  • ochota k příležitostným služebním cestám

Nabízíme

  • mzda respektující úroveň znalostí a dovedností
  • 25 dní dovolené
  • 3 Sick days
  • vzdělávání
  • flexibilní pracovní doba
  • penzijní připojištění
  • benefit karta s ročním příspěvkem
  • místo výkonu práce: Šumperk

Mzda: 55 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Zemědělství, lesnictví