Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Specialista na údržbu forem

referenční číslo: 52827 | aktuálnost: 27.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do výrobní společnosti v Kadani hledáme vhodného kandidáta na pozici Specialisty na údržby forem.
Opravy a přestavby forem: Provádění rutinních údržbových prací a komplexních oprav forem podle potřeby. Prevence: Pravidelná údržba a preventivní opatření ke zlepšení životnosti forem. Komunikace s týmem: Spolupráce s výrobním týmem a sdílení informací o stavech forem.

Požadujeme

Technické vzdělání: Vzdělání v oblasti strojírenství nebo obdobné technické oblasti je silným plusem. Zkušenosti z obdobné pozice: Praxe v údržbě a opravách forem je nezbytná. Pokud jste již pracovali na podobných pozicích, rádi vás uvítáme ve svém týmu. Zručnost v opravách a přestavbách forem: Schopnost opravovat a přestavovat formy s precizností a efektivitou. Samostatnost: Schopnost pracovat samostatně a efektivně řešit údržbu a opravy forem. Zájem o profesionální rozvoj: Otevřenost učit se novým věcem a zlepšovat své dovednosti v oblasti údržby forem. Průkaz na VZV: Formy jsou i větších rozměrů, takže VZV Vám pomůže.

Nabízíme

2 dny dovolené navíc. Svozová doprava. Příspěvek na stravování. Mzda dle zkušeností až 39.000,- včetně bonusů. Prace pouze na 2 směny a občasná pohotovost.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl