Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Specialista na SCM (48.000 - 55.000 KČ)

referenční číslo: 56996 | aktuálnost: 29.05.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Pro našeho klienta hledáme kandidáta na pozici SPECIALISTA NA SUPPLY CHAIN MANAGEMENT. Máte zkušenosti s kontrolou kvality? Prováděl jste audity u dodavatelů? V tom případě čtěte dál!

Náplň práce

  • Bude na vás zajištění dodavatelské kvality
  • Budete odpovědný za podporu a zdokonalování výkonnosti dodavatelů
  • Pravidelně budete provádět audity
  • Budete pomáhat s reklamačními řízeními u dodavatelů a spolupracovat na nových projektech

Požadujeme

  • Minimálně středoškolské vzdělání - vyučení / maturita v technickém oboru
  • Předešlá praxe s kontrolou dodavatelské kvality a s audity u dodavatelů
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Ochota cestovat za dodavateli
  • Pečlivý přístup, zodpovědnost a spolehlivost

Nabízíme

  • Pružná pracovní doba
  • Po zaškolení možnost home-office
  • Nástupní plat od 48.000 Kč (dle zkušeností!)
  • Možnost profesního růstu
  • Penzijní připojištění
  • 25 dní dovolené

Mzda: 48 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti, Doprava, logistika