Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista na regulované pohony - vhodné pro absolventy (45-55.000 KČ)

referenční číslo: 57128 | aktuálnost: 31.05.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste absolventem vysoké školy v elektrotechnické oblasti a chcete začít svou profesní kariéru v tomto odvětví? Nebo již máte zkušenosti v této oblasti a hledáte profesní změnu? V tom případě jste to Vy, koho hledáme! Neváhejte a ještě dnes nám zašlete Váš životopis!

Prosperující společnost hledá posilu na pozici:

SPECIALISTA NA REGULOVANÉ POHONY - VHODNÉ PRO ABSOLVENTY (45-55.000 KČ)

Náplň práce

  • Spolupráce na projektování regulovaných pohonů
  • Návrh regulačních struktur pro pohony
  • Příprava dokumentace pro projektové plánování
  • Zprovoznění a uvedení do provozu
  • Spolupráce s ostatními kolegy

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v elektro oblasti
  • ŘP sk. B
  • AJ - výhodou
  • Pečlivost, samostatnost a odpovědnost
  • Práce vhodná pro absolventy

Nabízíme

  • Podílení se na zajímavých projektech
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na stravování
  • Odborné vzdělávání
  • Firemní akce
  • Lokalitu: 15 minut od Ostravy

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika