Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista na produktovou FMEA - automobil k dispozici ke služebním cestám

referenční číslo: 53480 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pokud máte předchozí zkušenosti se zaváděním produktové FMEA metody a hledáte novou pracovní výzvu, která Vás kariérně posune, tak se nám ozvěte. Nově otevíráme a hledáme člověka se specializací na metodiku FMEA, který bude součástí moderního vývojového centra a bude se podílet se svými kolegy na atraktivních projektech.
zajištění správné aplikace metodiky FMEA pro pobočku na Tachovsku a v Německu vytváření produktové FMEA - spolupráce s novým vývojovým centrem občasné cesty do mateřské společnosti ohledně vývoje plánování termínů produktové FMEA reporting zákazníkovi, vedoucímu vývoje a manažerovi projektu prezentace u zákazníka vytváření prezentací - např. výsledků

Požadujeme

alespoň SŠ technického směru zkušenosti s produktovou FMEA angličtina nebo němčina na úrovni B2

Nabízíme

13.plat 14. plat služební automobil k pracovním účelům příspěvek na dojíždění do zaměstnání příspěvek na penzijní připojištění možnost využít závodní stravování ve firemní kantýně 25 dní dovolené sick days smlouva na dobu neurčitou jazykové kurzy v rámci pracovní doby práce v moderním vývojovém centru flexibilní pracovní doba
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Věda a výzkum, Výroba, průmysl, Management