Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista na oddělení údřžby

referenční číslo: 52846 | aktuálnost: 08.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti s údržbou ve výrobní společnosti? Rád/a byste se posunul/a nebo naopak odpočinul/a od vedoucí pozice? Pozice specialisty je ta pravá volba, plánujete jednotlivé opravy, komunikujete s dodavateli náhradních dílů a zapojujete se do důležitých projektů společnosti. Pokud hovoříte alespoň částečně anglicky (B1), dejte mi o sobě vědět, probereme detaily. :-) Těšit se můžete na příjemné zázemí firmy, stabilitu práce a řadu benefitů.
Komunikace s dodavateli, kontrola skladových zásob a objednávání náhradních dílů Plánování údržby a kontrola jejich provedení, záznamy o nich Spolupráce s týmem údržby, práce na projektech Spravování plánu investic, dohled nad budgetem údržby Práce v SAPu

Požadujeme

Praxe na údržbě ve výrobní společnosti Zkušenosti s plánováním údržby, s komunikací s dodavateli Znalost MS Office Znalost SAPu Komunikace lepší B1 (nebát se komunikovat s cizinci) Týmový duch a proaktivita

Nabízíme

5 týdnů dovolené Fixní mzda + měsíční bonusový systém Příspěvek na dopravu Příspěvek na penzijní připojištění Dotované stravné (závodní jídelna) Měsíční příspěvek do firemní Cafeterie Věrnostní bonusový program Stabilita práce Příjemné pracovní prostředí dobré party lidí Nástup možný ihned
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Výroba, průmysl