Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista na odd. vývoje a konstrukce - skvělé ohodnocení

referenční číslo: 54873 | aktuálnost: 24.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte za sebou technické vzdělání a praxi na odd. technologie výrobní společnosti? Jste schopen nastavovat technologické postupy výroby a efektivně reagovat na změny? Jste rozhodnut nestát na místě, ale růst a rozvíjet se, možná i vést svůj vlastní tým? Přestavte se mi v životopise a staňte se specialistou na našem odd. vývoje a konstrukce!

Náplň práce

  • Podpora při zajištění a organizování přípravy výroby po technologické stránce
  • Spolupráce na návrzích uspořádání pracoviště, technických prostředků, pracovních postupů
  • Podílení se na výběru strojů a zařízení
  • Zajištění technických změn a aktualizací, včetně zavádění nových produktů
  • Inovace, úspory, efektivita, sledování, hodnocení a kontrola
  • Práce v CAD systémech
  • Komunikace odd. napříč společností
  • Příslušná dokumentace a evidence

Požadujeme

  • Min. SŠ - technického zaměření
  • Praxe na podobné pozici ve výrobní společnosti
  • Pokročilá znalost technické, projektové dokumentace a schopnost tvorby technologických postupů
  • PC - MS Office, práce s CAD systémy
  • NJ nebo AJ - komunikativní velkou výhodou
  • Technická zdatnost, systematičnost, proaktivita, pečlivost, iniciace a časová flexibilita
  • Chuť dále růst
  • Schopnost samostatné práce i týmové spolupráce

Nabízíme

  • Nástupní mzda dle zkušeností - jistě se dohodneme
  • Flexibilní pracovní doba
  • Práce na zajímavých projektech
  • Moderní a čisté prostředí s novými technologiemi
  • Osobní ohodnocení
  • Mimořádné prémie
  • Příspěvky
  • Benefitní program
  • Firemní vzdělávací programy a školení
  • Možnost profesního a platového růstu
  • Firemní akce a teambuildingy
  • Místo výkonu: Liberec

Mzda: 68 000 - 83 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství