Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista na controlling - HO, dovolená navíc #tL4Cv

referenční číslo: 66046d875d0cfc06c290a761 | aktuálnost: 27.04.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Hledáme zkušeného profesionála, který bude mít zásadní úlohu ve zpracovávání analýz a kalkulací různých projektů ve firmě. Pokud máte zkušenosti s činností controllingu a není Vám cizí komunikace v anglickém či německém jazyce, tak hledáme právě Vás! Odměnou Vám bude motivující finanční ohodnocení, dovolená navíc, flexibilní pracovní doba, 13.plat a také další zajímavé bonusy.
Náplň práce:
- analýza a plánování nákladů a finančních výsledků
- reporting a komunikace s centrálou v AJ/NJ

Požadujeme

- zkušenosti s controllingem
- komunikativní AJ/NJ

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- flexibilní pracovní doba
- stravenkový paušál či závodní stravování
- příspěvek na dopravu
- vzdělávací kurzy
- příspěvek na volnočasové aktivity
- příspěvek na penzijní připojištění

Mzda: 50 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Ekonomika, Kvalita, kontrola jakosti

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita